#Braila Channel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sugestii/Propuneri

3 participanți

In jos

Sugestii/Propuneri Empty Sugestii/Propuneri

Mesaj  Vizitato Joi Apr 14, 2011 4:42 am

Va salut.

Sunt de 7 zile pe canal si am o impresie buna fata de toata lumea de pe canal. NU vreau sa credeti ca daca spun aceste cuvinte inseamna ca vreau op pe canal si asa mai departe.

1.Problema e ca mircul nu mai este cum a fost iar propunerea mea este rasplatiti userii care sprijina canalul prin prezenta si chat. Daca sunt persoane care poate sa ajute la canal,oferitile sansa ca aduce un plus de imagine canalului. Blocarea adduserului pe un canal la cum intra lumea pe mirc in ziua de azi este o gresala si nu aduce vreun castig. Cei care intra pt asl pe canal iese din discutie.

Oferiti sansa prin a da access 75 (operator nou) pentru perioada de proba. Daca acel operator nou nu isi face treaba i se poate retrage accesul,dar daca isi face treaba si e op bun i se poate creste. Asa se selecteaza operatorii noi.

2.A doua propunere e legata de Concursul Auto-voice care e un pic cam dificil. De Sfintele Pasti ar fi ok sa faceti un concurs mai usor. Mai multe canale au facut asa.

Sper ca nu am deranjat pe cineva cu ce am spus acum.
Numai bine.
Alex

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Sugestii/Propuneri Empty Re: Sugestii/Propuneri

Mesaj  ``BLaCK`` Joi Apr 14, 2011 10:21 pm

Interesante propuneri. Sunt sigur k ele vor fi luate in calcul de cei kre manageriaza canalul si intr-o mica sau mare parte vor fi si pune in practica.... In legatura cu adduser la cei kre ajuta canalul... Nu pot fi adaugati toti cei kre aduc 1-2 persoane pe canal sau schimba kteva vorbe. Gandeste-te k ei isi pot chema ktiva amici, primesc acc si apoi ne trezim cu un take... desi cred k marea parte a utilizatorilor au trecut de nivelul acela:) Asta e parerea mea. Acum vom trai si vom vedea Smile
``BLaCK``
``BLaCK``

Mesaje : 11
Data de inscriere : 27/03/2011
Varsta : 38
Localizare : Anglia

Sus In jos

Sugestii/Propuneri Empty Vine iepurash`u

Mesaj  Silviu20 Vin Apr 15, 2011 9:44 am

Aveti grija vine iepurash`u la cine a fost cuminte Smile
Silviu20
Silviu20
VIP

Mesaje : 38
Data de inscriere : 27/03/2011
Varsta : 35

Sus In jos

Sugestii/Propuneri Empty Re: Sugestii/Propuneri

Mesaj  Danii Sam Iul 23, 2011 5:03 am

O categorie de Filme va rog sa faceti Smile Multumesc frumos.

L/E: Un admin sa treaca grupul Moderatori la Grup ascuns ... Arata urat la fiecare categorie cine e saf pe categorie Smile
Danii
Danii

Mesaje : 13
Data de inscriere : 20/07/2011
Varsta : 35
Localizare : Deva

Sus In jos

Sugestii/Propuneri Empty Re: Sugestii/Propuneri

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum